Lorem ipsum is placeholder text commonly used in the graphic, print.
Email Adresimiz
info@venttouch.com
Telefon Numarası
+9 0232 435 73 76

Hakkımızda

Havalandırma sektörü içerisinden gelerek 2020 yılında kurulan firmamız sektörde yeni bir marka olmak ve sektörde öncü firmalar arasında yer almak arzusundadır.

Kaliteli imalatı ve yenilikçi yaklaşımı benimseyen firmamız müşteri memnuniyeti odaklı ürünler üretmek ve kullanıma sunmak için son teknoloji makinelerin yer aldığı 2000 m2 kapalı alanı olan bir sistem olarak kurulmuştur.

VENTTOCH olarak; Havalandırma Kanalı Birleştirme ve Bağlantı Sistemlerinin (Flanş, Köşe, Klips, L, U Perfore) imalatı ve satışı yapmakla birlikte, İzolasyon Grubu (Elastomerik Kauçuk Köpüğü İzolasyon, Camyünü, Taşyünü ve Akustik İzolasyon) ve Hırdavat Grubu (Somun, Cıvata, Tij vb.) gibi sektörün ihtiyacı olan bütün ürün gruplarının satışını yapmaktadır.

MİSYONUMUZ
VENTTOUCH markası olarak uluslararası kalite standartlarında üretim yaparak faaliyet gösterdiğimiz alanlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kendimizin ve sektörümüzün gelişimine katkı sağlamak.

VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterdiğimiz sektörde alanında uzman kadromuzla yenilikleri takip etmek ve bu yenilikleri sistemimize adapte ederek sektörde öncü firmalar arasında olmak ve uluslararası kalite standartları imajına sahip olmak istiyoruz.